Catering

Priorytetem jest dla nas sprawność działania i wysoki poziom usług, które osiągamy dzięki wypracowanej przez nas metodzie działania. Składają się na nią: jakość i różnorodność przygotowywanych dań, własny transport oraz sprzęt do obsługi imprez w terenie (Katowice i okolice Katowic) i stosowanie najnowszych procedur gastronomicznych.

Świadczymy usługi dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Naszym klientom towarzyszymy w czasie bankietów, spotkań biznesowych i szkoleń na terenie zakładu pracy. Przygotowujemy zestawy obiadowe, które mogą zawierać m. in. : kanapki, sałatki, tymbaliki, desery owocowe i soki naturalne. Gotowe posiłki dostarczamy bezpośrednio do klienta (pracowników firm) w ustalonym przedziale godzinowym i sprzedajmy bezpośrednio na terenie zakładu pracy.

Zestawy obiadowe oraz posiłki podawane na ciepło dostarczamy na zamówienie.

Oferujemy dania zarówno z menu na konkretny tydzień jak i na indywidualne zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Jesteśmy firmą z ponad 15-sto letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Zapewniamy fachowe przygotowanie posiłków oraz profesjonalną obsługę. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta oraz proponujemy nasze sprawdzone przepisy i pomysły kulinarne.

Transport na terenie Katowic zapewniamy bezpłatnie!

Menu na tydzień

Sprawdź co możesz zjeść będąc w pracy

Catering

Zorganizuj imprezę firmową i zapewnij smaczne jedzenie