Priorytetem jest dla nas sprawność działania i wysoki poziom usług, które osiągamy dzięki wypracowanej przez nas metodzie działania. Składają się na nią: jakość i różnorodność przygotowywanych dań, własny transport oraz sprzęt do obsługi imprez w terenie (Katowice i okolice Katowic) i stosowanie najnowszych procedur gastronomicznych.

Świadczymy usługi dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Naszym klientom towarzyszymy w czasie bankietów, spotkań biznesowych i szkoleń na terenie zakładu pracy.  Przygotowujemy zestawy obiadowe,  które mogą zawierać m. in. : kanapki,  sałatki, tymbaliki, desery owocowe i soki naturalne. Gotowe posiłki dostarczamy bezpośrednio do klienta (pracowników firm) w ustalonym przedziale godzinowym i sprzedajmy bezpośrednio na terenie zakładu pracy.

Zestawy obiadowe oraz posiłki podawane na ciepło dostarczamy na zamówienie.

Nasz profesjonalny zespół oferujemy dania zarówno z menu na konkretny tydzień jak i na indywidualne  zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

Jesteśmy firmą z ponad 15-sto letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Zapewniamy fachowe przygotowanie posiłków oraz profesjonalną obsługę. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta oraz proponujemy nasze sprawdzone przepisy i pomysły kulinarne.

 

Transport na terenie  Katowic zapewniamy bezpłatnie!

GALERIA       Zobacz więcej

Zobacz jak prezentują się potrawy
przygotowane przez naszych kucharzy

  KUCHNIA    PRZYSTAWKI    DANIA MIĘSNE

KONTAKT

Skontaktuj się z naszym
przedstawicielem

Rafał
+48 602 519 510
Krzysztof
+48 602 622 510
 

Michał
+48 511 150 550

Tomek
+48 602 719 510

 

 

FORMULARZ

Napisz do nas, a odpowiemy
najszybciej jak tylko potrafimy